Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Profesor Maciej Mróz uhonorowany Srebnym Krzyżem Zasługi. Gratulujemy!

Profesor Maciej Mróz uhonorowany Srebnym Krzyżem Zasługi. Gratulujemy!

W dniu 15 listopada 2016 r., w Święto Uniwersytetu Wrocławskiego, Kierownik Zakładu Polityki Zagranicznej RP - prof. zw. Maciej Mróz, został odznaczony Srebnym Krzyżem Zasługi. Odznaczenie zostało nadane przez prezydnta RP Andreja Dudę, na wniosek ministra nauki i szkolnictwa wyższego. Krzyż Zasługi przyznawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli, spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną.

W imieniu zespołu Zakładu Polityki Zagranicznej RP - serdecznie gratulujemy!

mroz_znew8c.jpg