Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Nagroda dla doktoranta Zakładu Polityki Zagranicznej RP

Nagroda dla doktoranta Zakładu Polityki Zagranicznej RP

Miło nam poinformować, iż wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu "Wrocławska Magnolia" znalazł się doktorant naszego Zakładu - mgr Maciej Dolecki, który jest również absolwentem Instytutu Studiów Międzynarodowych UWr. (kierunki: bezpieczeństwo narodowe oraz bezpieczeństwo międzynarodowe). Pan Maciej Dolecki otrzymał wyróżnienie i nagrodę finansową w wysokości 5 tysięcy złotych za pracę dyplomową nt.: „Zarządzanie kryzysowe we Wrocławiu na przykładzie zjawisk burzowych z 27 maja 2014 roku oraz 19 lipca 2015 roku”. Promotorem nagrodzonej pracy jest pracownik naszego Zakładu - dr hab. Tomasz Dębowski.

Sam konkurs „Wrocławska Magnolia” adresowany jest do absolwentów wrocławskich uczelni (publicznych oraz niepublicznych), którzy w swoich pracach magisterskich podejmują tematykę poprawy szeroko rozumianej jakości życia wrocławian (ochrona środowiska naturalnego i zdrowia człowieka, zagospodarowanie terenów zielonych).

Serdecznie gratulujemy!

magnolia_3nyez3.jpg