Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Konferencja w Narodowym Uniwersytecie Pedagogicznym im. M. P. Drahomanowa w Kijowie

W dniu 31 maja 2013 r., podczas odbywającej się w Narodowym Uniwersytecie Pedagogicznym im. M. P. Drahomanowa w Kijowie międzynarodowej konferencji naukowej pt. "Socio-political nad socio-cultural processes in Ukraine and in the world", przedstawiciel naszego Zakładu - dr Artur Drzewicki, wygłosił referat nt.: "Evolution of the Security Strategy of the Republic of Poland in New Geopolitical Conditions 1992-2013".

Wśród uczestników konferencji znaleźli się przedstawiciele nauki, reprezentujący Azerbejdżan, Białoruś, Hiszpanię, Polskę, Rosję i Ukrainę.

IMG_5592JPG_r2ucl4.jpg