Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wystąpienie doktora Marcina Szydzisza na konferencji w Polkowicach

Wystąpienie doktora Marcina Szydzisza na konferencji w Polkowicach

W dniu 21 listopada 2013 r., w Dolnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach odbyła się konferencja naukowa pt.: "Polityka zagraniczna Polski w latach 2004-2011 wobec sąsiadów - uwarunkowania i kierunki". Aktwyny udział wziął w niej przedstawiciel naszego Zakładu - dr Marcin Szydzisz, który wygłosił referat dotyczący rozwoju stosunków polsko-słowackich w latach 2004-2011. Zagadnienie relacji pomiędzy Polską i Słowacją, w wersji rozszerzonej, zostanie przedstawione w postaci odrębnego rozdziału w książki poświęconej polityce zagranicznej Polski w latach 2004-2011.

polkowic_01_2usd4m.jpg