Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wystąpienia pracowników Zakładu podczas OTWARTYCH DRZWI WNS

W dniu 31 marca 2023 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się kolejna edycja "Otwartych drzwi". W tegorocznej odsłonie czynny udział wzięli pracownicy naszego Instytutu, którzy poprzez swój aktywny udział zachęcali uczniów szkół średnich do podjęcia studiów na kierunkach prowadzonych przez naszą jednostkę. W trakcie spotkania z młodzieżą swoje wykłady, wpisujące się w szerokorozumianą tematykę stosunków międzynarodowych oraz bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, przedstawili:

Wykłady cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających, czego dowodem były liczne pytania zadawane prelegentom odnośnie poruszanej tematyki.

W imieniu Zakładu i Instytutu serdecznie dziękujemy obu Panom za zaangażowanie w przedsięwzięcie i poświęcony czas!

Drzwi_Otwarte_WNS