Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wyróżnienie dla magistrantki prof. dr hab. Maciej Mroza

Miło jest nam poinformować, iż w dniu 18 XII 2020 r. Pani mgr Solomiya Kharchuk, magistrantka Kierownika Zakładu Polityki Zagranicznej RP - prof. dr hab. Maciej Mroza, została laureatką konkursu na najlepszą pracę magisterską przygotowaną na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego w roku akademickim 2019/20. Jej praca pt.: Stany Zjednoczone Ameryki wobec problemu proliferacji broni atomowej na przykładzie programów atomowych Islamskiej Republiki Iranu oraz Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej (2009-2017) została wyróżniona przez Kapitułę Konkursu III miejscem. Nagrody, w postaci tradycyjnych statuetek, w imieniu Rady Wydziału wręczył Dziekan - prof. dr hab. Robert Alberski.

Pani Kharchuk jest obecnie doktorantką w Kolegium Nauk o Polityce i Administracji Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie przygotowuje pod opieką naukową prof. dr hab. Macieja Mroza dysertację na temat relacji w trójkącie: Tajwan - USA - ChRL. Rolę promotora pomocniczego pełni zastępca Dyrektora ds. ogólnych ISM - dr Artur Drzewicki.

IMG_20201218_092711_2020-12-21_12-14-19