Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wyróżnienie Ministra Spraw Zagranicznych RP dla magistrantki Profesora Macieja Mroza

Z ogromną radością informujemy, że praca magisterska Pani Anny Kot pt. „Działalność Instytutów Polskich na świecie na przykładzie Instytutu Polskiego w Bukareszcie w latach 2001-2011”, zdobyła wyróżnienie Ministra Spraw Zagranicznych w ramach VI edycji Konkursu: „Teraz Polska Promocja”, na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski. Praca została napisana pod kierunkiem i opieką merytoryczną Kierownika Zakładu Polityki Zagrancznej RP - prof. dr hab. Macieja Mroza.
Sam konkurs, któy organizowany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. i Polską Organizację Turystyczną, służy popularyzacji tematyki gospodarczej promocji Polski w świecie, wśród studentów, grona akademickiego i szeroko rozumianej opinii publicznej.
Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki, Ministra Spraw Zagranicznych, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Rozwoju Regionalnego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytutu Adama Mickiewicza. Partnerem Konkurs jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, z udzialem Pani mgr Anny Kot oraz prof. dr hab. Maciej Mroza, odbędzie się w budynku Ministerstwa Gospodarki w Warszawie w środę 5 grudnia 2012 r.

W związku z powyższym sukcesem składamy na ręce Pani mgr Anny Kot oraz prof. dr hab. Macieja Mroza serdeczne gratulacje!

msz