Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Wykład Pełnomocnika Rządu Regionalnego Kurdystanu - Pana Ziyada Raoof`a

W dniu 30 maja 2019 r., na zaproszenie Zakładu Polityki Zagranicznej RP, w Instytucie Studiów Międzynarodowych UWr. gościł Pełnomocnik Rządu Regionalnego Kurdystanu (Irak) - Pan Ziyad Raoof. W trakcie swojego pobytu wygłosił on wykład nt. "Roli Kurdystanu na Bliskim Wschodzie". Dyrekcja Instytutu, jak również jego pracownicy, doktoranci i studenci mieli mozliwość zapoznać się z dogłębną analizą obecnej sytuacji i prognozą dalszego rozwoju wydarzeń na Bliskim i Środkowym Wschodzie. Wykład Pana Ziyada Raoof`a spotkał się z życzliwym przyjęciem i dużym zainteresowaniem audytorium.

Kurd00

Kurd01Kurd02