Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Uroczysta promocja doktorska dr. Przemysława Hankusa

Miło nam jest poinformować, iż w ramach obchodów Święta Uniwersytetu Wrocławskiego, tj. 22 XI 2019 r., doktor Przemysław Hankus, w towarzystwie swojego promotora - prof. dr hab. Macieja Mroza, oficjalnie odebrał promocję doktorską w zakresie nauk humanistycznych.

Doktor Hankus, jako były doktorant Zakładu Polityki Zagranicznej RP, jest autorem rozprawy doktorskiej pt.: "Dążenia secesjonistyczne w Europie na przykładzie Katalonii i Szkocji", którą obronił w dniu 30 XI 2018 r. Praca została przyjęta z wyróżnieniem. Jej recenzentami były: dr hab. prof. UŚ Małgorzata Myśliwiec (Uniwersytet Śląski w Katowicach) oraz prof. dr hab. Katarzyna Sobolewska-Myślik (Uniwersytet Pedagogiczney im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie).

Serdecznie gratulujemy!

Hankus