Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Udział profesora Macieja Mroza w debacie nt. relacji polsko-watykańskich w XX i XXI wieku

W dniu 5 X 2023 r., kierownik Zakładu Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa RP - prof. dr hab. Maciej Mróz, wziął udział w debacie panelowej pt.: " Relacje polsko-watykańskie. Polska i Watykan w XX - XXI wieku". Spotkanie w formule online zostało zorganizowane przez Fundację im. Janusza Kurtyki w ramach cyklu debat: „Historia, prawda, teraźniejszość. Jak prowadzić stosunki międzynarodowe w kontekście przeszłości? 5.0".

Podczas panelu, w którym oprócz prof. M. Mroza wziął również udział prof. dr hab. Marek Kornat (Uniwersytet im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego) poruszono m.in. następujące kwestie:

Zapraszamy do obejrzenia przebiegu debaty:

PL-WATYKAN-FB-1536x798