Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Udział dr. Mirosława Habowskiego w obradach XV Polsko-Białoruskiego Okrągłego Stołu

W dniu 17 października 2019 r. pracownik naszego Zakładu - dr Mirosław Habowski, wziął udział w jubileuszowym spotkaniu "Polsko-Białoruskiego Okrągły Stołu”. W bierzącym roku odbywał się on na temat: “Polska i Białoruś w stosunkach międzynarodowych. Platformy współpracy”. Doktor Habowski był aktywnym uczestnikiem obrad pierwszego panelu, który poświęcony był współczesnym priorytetom polityki zagranicznej obu państw.

Obrady "Okrągłego Stołu" swoją obecnością zaszczycił m. in. J. E. Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Białoruś w Rzeczypospolitej Polskiej - Władimir Czuszew.

Organizatorem już XV edycji polsko-białoruskiego seminarium był Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego.

PBOS

Źródło: Ambasada Republiki Białoruś w Rzeczypospolitej Polskiej