Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Udział dr Anny Umińskiej-Woronieckiej w 12. Konferencji EISA w Pradze

Udział dr Anny Umińskiej-Woronieckiej w 12. Konferencji EISA w Pradze

W dniach 11-15 września 2018 r. Pani doktor Anna Umińska-Woroniecka reprezentowała Instytut Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Wrocławskiego w obradach 12. Konferencji European International Studies Association (EISA), która odbyła się w Pradze. Doktor Woroniecka, wraz z dr. Tomaszem Pugacewiczem (Uniwersytet Jagielloński), była odpowiedzialna za sekcję tematyczną S07 - Central and Eastern European States′ Foreign Policy Under the Conditions of EU Membership. W jej ramach której odbyło się 7 paneli z udziałem 50 badaczy, reprezentujących europejskie ośrodki naukowe. Jednemu z paneli - Central and Eastern European Countries′ Foreign Policy and IR Theories, dr. Anna Umińska-Woroniecka przewodniczyła bezpośrednio.

AW1_kln9pc.jpg