Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Prawne podstawy bezpieczeństwa - wybór tekstów źródłowych autorstwa doktora Adriana Szumskiego

W ostatnim czasie, nakładem Oficyny Wydawniczej Arboretum, ukazała się nowa publikacja doktora Adriana Szumskiego pt.: "Prawne podstawy bezpieczeństwa – wybór tekstów źródłowych". Jej przedmiotem są kluczowe akty prawne odnoszące się do problematyki bezpieczeństwa narodowego. Publikacja kierowana jest do szerokiego kręgu odbiorców, począwszy od organów stosujących prawo w praktyce, po studentów kierunku bezpieczeństwo narodowe. Wydanie książki zostało sfinansowane między innymi ze środków uzyskanych z grantu w ramach Wewnętrznego Konkursu Projektów Badawczych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zapraszamy do lektury!

szumski