Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Nagroda III stopnia Rektora UWr za osiągnięcia dydaktyczne dla prof. dr hab. Macieja Mroza

Miło jest nam poinformować, iż w związku z przypadającym na 15 listopada 2021 r. corocznym Świętem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Świętem Wrocławskiej Nauki, kierownik naszego Zakładu - prof. dr hab. Maciej Mróz został uhonorowany przez JM Rektora UWr indywidualną Nagrodą III stopnia za osiągnięcia dydaktyczne w 2020 r. Naroda została przyznana za:

- opiekę nad pracą magisterską mgr Solomiyi Kharchuk, nagrodzoną III miejscem w ramach konkursu na najlepszą pracę magisterską na WNS UWr;
- opiekę nad wypracowaniem koncepcji pracy doktorskiej mgr Solomiyi Kharchuk (II miejsce w procesie postępowania rekrutacyjnego do Kolegium Doktorskiego Nauk o Polityce i Administracji).

Serdecznie gratulujemy!

34-thumbnail_IMG_8772