Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Nagroda I stopnia Rektora UWr za osiągnięcia dydaktyczne w 2020 r. dla naszego Zakładu!

Miło jest nam poinformować, iż w związku z przypadającym na 15 listopada 2021 r. corocznym Świętem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Świętem Wrocławskiej Nauki, Zakład Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa RP został nagrodzony przez JM Rektora UWr zbiorową Nagrodą I stopnia za osiągnięcia dydaktyczne w 2020 r. W poprzednim roku działalność dydaktyczna Zakładu została oceniona przez studentównajlepiej spośród wszystkich zakładów Instytutu. Średnia za 2020 r., odpowiednio do wyników ankiet ewaluacyjnych, wyniosła 4,83.

rozeta-nagrody-realistyczne-zblizenie-sklad-rozmyte-swiatlo_1284-27888-1