Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Biuletyn Niemiecki: Doktor Artur Drzewicki na temat stosunków niemiecko-rosyjskich

W ostatnim numerze "Biuletynu Niemieckiego" ukazała się analiza dr Artura Drzewickiego pt. "Współczesny wymiar stosunków niemiecko-rosyjskich". Poświęcona jest ona zagadnieniom współpracy RFN i Federacji Rosyjskiej w obszarze bezpieczeństwa i gospodarki.

"Biuletyn Niemiecki" skierowany jest do odbiorców zajmujących się szeroko rozumianą "problematyką niemiecką" oraz relacjami polsko-niemieckimi. Publikowany w formie elektronicznej przez Centrum Stosunków Międzynarodowych i Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej, stanowi on polski odpowiednik niemieckiej edycji "Polen-Analysen", wydawany przez Forschungsstelle Osteuropa, Deutsches Polen-Institut oraz Deutsche Gesellschaft fuer Osteuropakunde.

Zapraszamy do lektury.