Znajdujesz się w: Strona główna > Aktualności > Analiza dr. Marcina Sienkiewicza dla amerykańskiego portalu War on the Rocks

Analiza dr. Marcina Sienkiewicza dla amerykańskiego portalu War on the Rocks

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją współautorstwa pracownika naszego Zakładu dra Marcina Sienkiewicza, która ukazała się w sierpniu 2018 r. na amerykańskim portalu internetowym, który poświęcony jest problematyce bezpieczeństwa: "War on the Rocks" (w ramach National Security Network - University of Texas). Artykuł pt. Turkey is Gassing Up. What Does This Mean for the Regions It Straddles? porusza problem wzrastającej roli Turcji w obszarze tranzytu gazu z regionu Azji Środkowej i Kaukazu na obszar Europy. Współautorem analizy jest dr Anna Miluska, będąca ekspertem Centrum Badań Instytutu Energetyki w Baker Institute (USA) oraz starszym wykładowcą w Kleinman Center for Energy Policy na Uniwersytecie Pensylwańskim.

Analiza:

Turkey is Gassing Up. What Does This Mean for the Regions It Straddles?

turklng_fasw3t.jpg